15th to 20th century paintings

thu 4 October 2018
Live auction 266
105

Scuola veneta, sec. XVIII

Scuola veneta, sec. XVIII

LA TRINITA'

olio su tela, cm 60x45,5

Venetian school, 18th century

THE TRINITY

oil on canvas, cm 60x45,5