15th to 20th century paintings

thu 4 October 2018
Live auction 266
104

Scuola lombarda, sec. XVII

€ 1.500 / 2.000

Scuola lombarda, sec. XVII

ECCE HOMO

olio su tavola, cm 37,5x28

Lombard school, 17th century

ECCE HOMO

oil on panel, cm 37,5x28