OLD MASTER PAINTINGS

wed 15 November 2023
Live auction 1238

After Dirk Bouts, 16th century

€ 3.000 / 5.000

VIR DOLORUM

oil on slate, cm 29x21

Da Dirk Bouts, sec. XVI

VIR DOLORUM

olio su lavagna, cm 29x21