ARCADE | 16th TO 18th CENTURY PAINTINGS

tue 10 October 2023
Live auction 1235
135

Venetian school, 18th century

Venetian school, 18th century

FEMALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 44,5x35,5

Scuola veneta, sec. XVIII

RITRATTO MULIEBRE

olio su tela, cm 44,5x35,5