ARCADE | 19th to 20th century paintings

tue 1 March 2022
Live auction 1124
350

Luigi Bracchi ©
(Tirano (so), 1892 - Milano, 1978)

Luigi Bracchi

Luigi Bracchi

(Tirano 1892 - Milano 1978)

PARIS

oil on plywood, 59x83 cm

PARIGI

olio su compensato, cm 59x83

firmato in basso a destra