ARCADE | 16th to 18th century paintings

tue 1 March 2022
Live auction 1114
148

Roman school, 17th century

€ 2.000 / 2.500

Roman school, 17th century

THE VIRGIN

oil on canvas, cm 61x48,5

Scuola romana, sec. XVII

MADONNA

olio su tela, cm 61x48,5