ONLINE AUCTION | MODERN AND CONTEMPORARY ART

tue 22 June - thu 1 July 2021
Online auction 1073
121

ARTISTA DEL XX SECOLO

ARTISTA DEL XX SECOLO

Figura

tecnica mista su tela

cm 182x71,3

Figure

mixed media on canvas

182x71.3 cm