ONLINE AUCTION | AUREA. ITALIAN AND FOREIGN GOLD COINS AND MEDALS

mon 23 November - thu 3 December 2020
Online auction 1034
98

STATI UNITI. 20 DOLLARS 1891 San Francisco

Au gr. 33,42

BB/SPL VF/EF