PABLO PICASSO
(Mà 1881 - Mougins 1973)
Arlecchino
litografia, cm 55x44 c.a.
esemplare n. 24/100
firmato
Harlequin
lithograph, cm 55x44 c.a.
exemplar n. 24/100
signed