15th to 20th century paintings

thu 4 October 2018
Live auction 266
208

Scuola francese sec. XVIII

€ 5.000 / 7.000

Scuola francese sec. XVIII

ANNUNCIAZIONE

olio su tela, cm 117,5x88

French School , 18th Century

ANNUNCIATION

oil on canvas, cm 117,5x88