15th to 20th century paintings

thu 4 October 2018
Live auction 266
102

Da Guido Reni, sec. XVII

€ 8.000 / 12.000

Da Guido Reni, sec. XVII

SAN PIETRO

olio su tela, cm 74,5x60,5

After Guido Reni

SAINT PETER

oil on canvas, cm 74,5x60,5