ARCADE | 15th TO 18th CENTURY PAINTINGS

wed 8 March 2023
Live auction 1195
48

Roman school, 16th century

€ 3.000 / 5.000

Roman school, 16th century

SAINT PETER

oil on panel, cm 73,5x54

Scuola romana sec. XVI

SAN PAOLO

olio su tavola, cm 73,5x54