ARCADE | 15th TO 18th CENTURY PAINTINGS

wed 8 March 2023
Live auction 1195
129

Lombard school, 18th century

€ 5.000 / 8.000

Lombard school, 18th century

A HUNTER

oil on canvas, cm 115,5x90

Scuola lombarda, sec. XVIII

CACCIATORE

olio su tela, cm 115,5x90