ARCADE | 15th TO 18th CENTURY PAINTINGS

wed 8 March 2023
Live auction 1195
37

Venetian Artist, 17th century

€ 6.000 / 8.000

Venetian Artist, 17th century

A PHILOSOPHER

oil on canvas, cm 114x89

Artista veneto, sec. XVII

FILOSOFO

olio su tela, cm 114x89