ONLINE AUCTION | MODERN AND CONTEMPORARY ART

sat 23 - wed 27 October 2021
Online auction 1091
258

ARTISTA DEL XX SECOLO

€ 50 / 100

ARTISTA DEL XX SECOLO

olio su tela

cm 40x30

Untitled

oil on canvas

40x30 cm