important antique rugs

thu 8 July 2021
Live auction 1075
60

TAPPETO AGRA, INDIA, FINE SECOLO XIX

€ 4.000 / 6.000

firmato, cm 376x350

AN AGRA RUG, INDIA, LATE 19TH CENTURY