ONLINE AUCTION | MODERN AND CONTEMPORARY ART

tue 22 June - thu 1 July 2021
Online auction 1073
104

Piero Manai
(Bologna, 1951 - Bologna, 1988)

PIERO MANAI

PIERO MANAI

(Bologna 1951 - 1988)

Amore

litografia

cm 70x50

firmato in basso al centro

esemplare 15 di 65

Love

lithography

70x50 cm

signed on the lower center

example 15 of 65