ONLINE AUCTION | MODERN AND CONTEMPORARY ART

wed 10 - thu 18 March 2021
Online auction 1060
52

Carla Accardi
(Trapani, 1924 - Roma, 2014)

CARLA ACCARDI

CARLA ACCARDI

(Trapani 1924 - Roma 2014)

litografia

cm 25x34

firmato in basso a destra

multiplo, p.a.

Untitled

lithograph

25x34 cm

multiple, p.a