ONLINE AUCTION | AUREA. ITALIAN AND FOREIGN GOLD COINS AND MEDALS

mon 23 November - thu 3 December 2020
Online auction 1034
130

SETTE MONETE IN ORO DI VARI STATI

€ 1.100 / 1.700

20 Lire 1862, 1882; 20 Marchi 1884, 20 Franchi 1930, 10 Franchi 1854, 1857; Mezza sterlina 1861

Au tot. gr. 37,60

BB/SPL  VF/XF (7)