ONLINE AUCTION | AUREA. ITALIAN AND FOREIGN GOLD COINS AND MEDALS

mon 23 November - thu 3 December 2020
Online auction 1034
20

FRANCIA CARLO X (1824-1830) 40 FRANCHI 1828 A

Au gr. 12,84

BB/SPL VF/EF