Works of Art and Sculptures

tue 30 June 2020
Live auction 340
115

Toscana, secolo XVI

Toscana, secolo XVI

CRISTO CROCIFISSO

in bronzo dorato, cm 13x11

Tuscan, 16th century, Crucified Christ