ARCADE| 16th TO 20th CENTURY PAINTINGS

tue 3 March 2020
Live auction 334
103

Scuola fiamminga, sec. XVII

€ 1.000 / 2.000

Scuola fiamminga, sec. XVII

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 77x62

Flemish school, 17th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 77x62