Time Auction | Modern and Contemporary Art

wed 11 - mon 16 December 2019
Online auction 332
59

Alberto Magnelli ©
(Firenze, 1888 - Meudon, 1971)

ALBERTO MAGNELLI

ALBERTO MAGNELLI

(Firenze 1888 - Meudon 1971)

litografia

firmata e numerata

cm 60x50

Untitled

litography

60x50 cm