Fine silver, Coins and Medals, Books

mon 26 November 2018
Live auction 276
435

CILE REPUBBLICA 100 PESOS 1946

Au gr. 20,43 Fr. 54

SPL/FDC

CHILE REPUBBLICA 100 PESOS 1946 EF/UNC