Collectible coins and medals. From the Middle Ages to the 20th century.

thu 1 June 2017
Live auction 212
944

SPAGNA, QUATTRO MONETE IN ORO DA 25 PESETAS

1877, 1879, 1881, 1882

SPL/FDC (4)