Works of Art and Sculptures

30 JUNE 2020
Auction, 0340
115

Toscana, secolo XVI

€ 400 / 600

Toscana, secolo XVI

CRISTO CROCIFISSO

in bronzo dorato, cm 13x11

Tuscan, 16th century, Crucified Christ