Dipinti dal XV al XX secolo

gio 4 Ottobre 2018
Asta Live 266
236

Federico Icilio Joni

€ 5.000 / 7.000
Stima

Federico Icilio Joni

(Siena 1866-1946)

SANTA CATERINA D'ALESSANDRIA

olio su tavola sagomata, cm 24,5x17

SAINT CATHERINE OF ALEXANDRIAýýýýýýýqýqýq  ýýýýýýýqýqýq  ýýýýýýýqýqýq  ýýýýýýýqýqýq  ýýýýýýýqýqýq  ýýýýýýýqýqýq

oil on panel with shaped board, cm 24,5x17