11 MAY 2022
Auction, 1117

Veronese school, 17th century

€ 4.000 / 6.000

Veronese school, 17th century

THE ANNUNCIATION

oil on slate, cm 23,5x25

Scuola Veronese, sec. XVII

ANNUNCIAZIONE

olio su ardesia, cm 23,5x25