ARCADE | 16th to 20th century paintings

29 SEPTEMBER 2020
Auction, 1005
161

Scuola lombarda, sec. XVI

€ 10.000 / 15.000

Scuola lombarda, sec. XVI

SAN GIROLAMO

olio su tela, cm 81,5x67,5

Lombard school, 16th century

SAINT JEROME

oil on canvas, cm 81,5x67,5