Time Auction | Modern and Contemporary Art

11  -  16 DECEMBER 2019
Timed auction, 0332
55

ANTONIO POSSENTI

€ 2.000 / 4.000
Auction closed

ANTONIO POSSENTI

(Lucca 1933 - LUCCA 2016)

olio su tela

cm 40x30

firmato in alto a sinistra

Untitled

oil on canvas

40x30 cm

signed top left