Time Auction | Modern and Contemporary Art

11  -  16 DECEMBER 2019
Timed auction, 0332
59

ALBERTO MAGNELLI

€ 200 / 300
Auction closed
The lot was awarded at a value of: 200 €  c.n.i.

ALBERTO MAGNELLI

(Firenze 1888 - Meudon 1971)

litografia

firmata e numerata

cm 60x50

Untitled

litography

60x50 cm