Scuola emiliana, sec. XVII
SAN GIOVANNINO, SANTA ELISABETTA E SAN ZACCARIA
olio su tela, 119x93
Emilian school, 17th century
SAINT JOHN THE BAPTIST, SAINT ELISABETH AND SAINT ZACHARIE
oil on canvas, cm 119x93