10 GIUGNO 2019
Asta, 0304
153

PAOLO BORGHI

Stima
€ 12.000 / 15.000

PAOLO BORGHI

(Como 1942)

Nodo Sospeso

1997

terracotta policroma, cm 168x97x42

siglata

Suspended node

1997

polychrome terracotta, cm 168x97x42

initial