Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pharetra dui sodales efficitur tincidunt. Nam vehicula urna sit amet orci pulvinar, et tristique quam posuere.
ANTONIO LIGABUE
(Zurich 1899 - Gualtieri 1965)
Lotta di galli
III periodo (1952-1962)
olio su tela
cm 131x181
firmato in basso [..]
Stima
€ 80.000 / 150.000
Come acquistare
Continua
Pandolfini Live