ven 25 Giugno 2021
Asta Live 1033
222

SAVOIA VITTORIO EMANUELE II (1861-1878) 10 LIRE 1863 Torino

€ 100 / 200
Stima
Aggiudicazione

Au Gig. 27

SPL/FDC EF/MS