mar 2 - mer 3 Marzo 2010
Asta Live 135
363

Pablo Picasso (

Pablo Picasso (Mà 1881 - Mougins 1973) BOUQUET DE FLEURS litografia ad 8 colori, cm 66x52; es. 184/200 firmata; firmata datata in lastra 21.4.58