90

Grande figura Nepal sec. XVIII-XIX, in bronzo dorato, raffigurante Avalokitesvara, alt. cm 37

€ 6.000 / 8.000
Stima
Aggiudicazione

A Nepalese gilt bronze Avalokitesvara, 18th -19th c.