ARCADE | 16th TO 18th CENTURY PAINTINGS

10 OCTOBER 2023
Auction, 1235
166

After Bernardo Strozzi, 18th century

3.000 / 2.000

MADONNA

olio su tela, cm 77x63

Da Bernardo Strozzi, sec. XVIII

MADONNA

olio su tela, cm 77x63