ARCADE | 19th AND 20th CENTURY PAINTINGS

10 OCTOBER 2023
Auction, 1232
371

Mario Puccini

4.500 / 6.000

Mario Puccini

(Livorno 1869 - Firenze 1920)

BOATS

oil on panel, 21,5x27 cm

signed lower left

BARCHE

olio su tavoletta, cm 21,5x27

firmato in basso a sinistra