OLD MASTER PAINTINGS

21 DECEMBER 2022
Auction, 1170

Florentine school, 16th century

FEMALE PORTRAIT

oil on panel, cm 114x85,5

Scuola fiorentina, sec. XVI

RITRATTO FEMMINILE

olio su tavola, cm 114x85,5