ARCADE | 15th to 18th century paintings

12 OCTOBER 2022
Auction, 1163
65

Venetian school, 18th century

3.000 / 5.000

Venetian school, 18th century

SAINT SEBASTIAN

oil on canvas, cm 73x58,5

Scuola veneta, sec. XVIII

SAN SEBASTIANO

olio su tela, cm 73x58,5