ARCADE | 15th to 18th century paintings

12 OCTOBER 2022
Auction, 1163
98

Venetian school, 17th century

1.000 / 1.500

Venetian school, 17th century

SAINT AMBROSE

oil on copper, cm 23x17,5

Scuola veneta, sec. XVII

SANT'AMBROGIO

olio su rame, cm 23x17,5