ARCADE | 15th to 18th century paintings

12 OCTOBER 2022
Auction, 1163
28

Roman school, 17th century

3.000 / 5.000

Roman school, 17th century

SAINT URSULA

oil on canvas, cm 97x70,5

Scuola romana, sec. XVII

SANT'ORSOLA

olio su tela, cm 97x70,5