ARCADE | 15th to 18th century paintings

12 OCTOBER 2022
Auction, 1163
149

Genoese school, 17th century

1.500 / 2.000

Genoese school, 17th century

SAINT JEROME

oil on canvas, cm 63,5x42,5

Scuola genovese, sec. XVII

SAN GIROLAMO

olio su tela, cm 63,5x42,5