ARCADE | 15th to 18th century paintings

12 OCTOBER 2022
Auction, 1163
134

Emilian school, 18th century

8.000 / 12.000

Emilian school, 18th century

BUCOLIC SCENE

oil on canvas, cm 67x97,5

Scuola emiliana, sec. XVIII

SCENA BUCOLICA

olio su tela, cm 67x97,5