ARCADE | 15th to 18th century paintings

12 OCTOBER 2022
Auction, 1163
63

Emilian school, 17th century

4.000 / 6.000

Emilian school, 17th century

BIBLICAL SCENE

oil on canvas, cm 124,5x160,5

Scuola emiliana, sec. XVII

SOGGETTO BIBLICO

olio su tela, cm 124,5x160,5