TIMED AUCTION | OLD MASTER PAINTINGS

16  -  24 SEPTEMBER 2021
Timed auction, 1105
89

Scuola veneta, sec. XVII

1.200 / 1.500
Auction closed
unsold: 1200 €

Scuola veneta, sec. XVII

LA CIRCONCISIONE

olio su tela, cm 65X52

Venetian school, 17th century

THE CIRCUMCISIUM

oil on canvas, cm 65X52