OLD MASTER PAINTINGS

9 NOVEMBER 2021
Auction, 1078
31

Scuola toscana, sec. XV

3.000 / 5.000

Scuola toscana, sec. XV

SAN GIROLAMO

olio su tavola, cm 23,5x19

Tuscan school, 15th century

SAINT JEROME

oil on panel, cm 23,5x19