OLD MASTER PAINTINGS

9 NOVEMBER 2021
Auction, 1078
49

Artista lombardo, sec. XVIII

€ 6.000 / 8.000

Artista lombardo, sec. XVIII

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 64x51,5

Lombard artist, 18th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 64x51,5