ARCADE | 15th to 20th century paintings

5 OCTOBER 2021
Auction, 1077
40

Scuola veneta sec. XVI

€ 10.000 / 15.000

Scuola veneta sec. XVI

SACRA FAMIGLIA

olio su tela, cm 87x121

Venetian school, 16th century

HOLY FAMILY

oil on canvas, cm 87x121